O FIRMIE ELGIR

Elgir Fashion to polska firma, specjalizująca się w produkcji koszul męskich. Istniejemy na rynku nieprzerwanie od 1987 roku. Od początku swojej działalności zajmowaliśmy się szyciem wyłącznie koszul męskich, co zaowocowało wypracowaniem standardów najwyższej jakości wykonania i oryginalności stylu.

Każda przygotowywana przez nas kolekcja jest odzwierciedleniem najnowszych trendów w światowej modzie – zaprojektowana z wyjątkową dbałością o detale, wykonywana z tkanin najwyższej jakości oraz konfekcjonowana według standardów prawdziwej elegancji.

Długoletnie doświadczenie, nieustanne podążanie za zmieniającymi się tendencjami mody i stałe unowocześnianie technik produkcji – to wszystko sprawia, że jesteśmy godnymi zaufania profesjonalistami w produkcji koszul męskich, potrafiącymi sprostać każdemu wyzwaniu.

Dla najbardziej wymagających oferujemy szycie koszul miarowych. Klient w naszych punktach sprzedaży może wybrać oraz skomponować koszule z najlepszych włoskich tkanin. Oferujemy idealne dopasowanie koszuli do sylwetki klienta oraz swobodę w kompozycji koszul.

29

lat tradycji

30

osób szyjących

6

krajów, do których przeszywamy

2

punkty sprzedaży

500

tkanin w szyciu miarowym

DANE KONTAKTOWE

NAPISZ DO NAS

PPHU „ELGIR”

ul. Sokola 51
30-244 Kraków